Mavi Grup İletişim, 2001 yılında Radyo ve TV Yayıncılığı sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Ayni zamanda bir “Atempo Şirketler Grubu” iştiraki olan Mavi Grup İletişim günümüzde Radyo TV yayıncılığına ek olarak Digital Signage Sistemleri, Network, Video Wall, IP TV ve benzeri IP tabanlı sistemleri de çalışma alanına eklemiştir.

Tecrübeli ve güçlü kadrosuyla iç ve dış pazarlardaki satış aktivitelerinin yanı sıra 7/ 24 / 365 gün teknik destek ve servis hizmeti verebilmektedir.

Mavi Grup İletişim, Türkiye’deki Broadcast Yayıncılık teknolojileri fuarlarında doğrudan yer almaktadır. Bu fuarlarda son kullanıcı ve bayilere distribütörü olduğu markaların tanıtımını yapmakta ve hedef kitleye gerekli eğitimleri vermektedir. Şirketimiz yurt dışında sektörüyle alakalı tüm fuarlara da katılmakta olup sektörün gerektirdiği yeni ürünleri portföyüne eklemektedir.

Mavi Grup İletişim, yurt dışında önemli projelere imza atmıştır. Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Rusya, Libya, Karadağ KKTC projelerin yer aldığı ülkelerden sadece birkaçıdır.

  Destek için tıklayınız...

Hızlı İletişim

+90 (212) 274 69 10

İstanbul/Turkey
Esentepe Mahallesi 34394
Gazeteciler Sitesi Yazarlar Sok. No:10 Şişli

İletişim